Spor Haberleri

Fenerbahçe’nin yıldızı Dusan Tadic’ten olay Beşiktaş yanıtı!

Fenerbahçe'nin yıldızı Dusan Tadic'ten olay Beşiktaş yanıtı!

Comp 5

Fenerbahçe’nin yıldızı Dusan Tadic’ten olay Beşiktaş yanıtı! Son dakika… Fenerbahçe’nin Sırp yıldızı Dusan Tadic dev maç öncesinde basın mensuplarına röportaj verdi. Deneyimli yıldız açıklamalarında takım içindeki sakatlıklardan da bahsetti. Derbiyle ilgili sözleri ise oldukça dikkat çekici idi. Sezon başında Beşiktaş’a transfer olması beklenen fakat bir sürprizle Fenerbahçe’ye transfer olan yıldız futbolcunun yanıtları oldukça çok konuşulacak.

Dusan Tadic’in açıklamaları;

19 maçlık bir galibiyet serisi yakaladık ve ivmemizi arttırdık. Oldukça etkili bir futbol oynadık. Formumuz her geçen gün arttı. Daha sonra aynı pozisyonda birçok sakatlıklar oldu. Bu da oyun seviyesini olumsuz etkiledi. Biz futbolcular bunun arkasına sığınmıyoruz. Ama şöyle bir gerçek var ki, bütün takımlarda önemli oyuncular sakatlanınca oyun ritmi bozulur ve birtakım aksaklıklar olur.

Beşiktaş’a karşı 2 defa forma giydim!

2021 yılında Ajax forması giydiğim dönem Beşiktaş maçlarında oynamıştım. Rakibimize karşı oynadığım iki maçı da kazanmıştık. Oldukça iyi bir deneyim oldu benim için. Ben bu tarz atmosferlerde oynamaya alışım. Sözlerini kullandı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir